52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Rakousko-Uhersko
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 400 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Rakousko - Uhersko
Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova bronzová medaile na civilní stuze, bronz zlacený, puncováno na hraně BRONZE, signováno KAUTSCH, Marko.149a