52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Rakousko-Uhersko

Nabídnout

Odhadovaná cena 400 Kč
Příklep 2 000 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Rakousko - Uhersko
Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, Karlova bronzová medaile na civilní stuze, bronz zlacený, puncováno na hraně BRONZE, signováno KAUTSCH, Marko.149a