52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 500 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Československá Cena míru, Československý výbor obránců míru vydání 1966, značeno "MK" a puncováno "900", pův. etue