52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 300 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, číslo 21658, značeno ZUKOV, puncováno puncem,"925" a "P", VM.33-II, malá stužka