52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 300 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, číslo 08415, značeno ZUKOV, puncováno puncem,"900", VM.33-II, malá stužka, pův. etue