52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 152

Položka 152

Nabídnout

Odhadovaná cena 300 Kč
Příklep 440 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, číslo 08415, značeno ZUKOV, puncováno puncem,"900", VM.33-II, malá stužka, pův. etue