52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 153

Položka 153

Nabídnout

Odhadovaná cena 400 Kč
Příklep 1 400 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, čísla 9849, 23021 a 31 172, značeno ZUKOV a MK, puncováno puncem,"900 a 925", VM.33-II, malé stužky, 3x původní etue, různé typy, zajímavé_celkem 3 ks