52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 400 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, čísla 9849, 23021 a 31 172, značeno ZUKOV a MK, puncováno puncem,"900 a 925", VM.33-II, malé stužky, 3x původní etue, různé typy, zajímavé_celkem 3 ks