52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 156

Položka 156

Nabídnout

Odhadovaná cena 300 Kč
Příklep 360 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.43-I