52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 300 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", VM.43-I_2 ks