52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 183

Položka 183

Nabídnout

Odhadovaná cena 300 Kč
Příklep 440 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo
Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, stříbro, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.47-II, malá stužka, etue + Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, bronz, stužka_2 ks