52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 300 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, stříbro, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.47-II, malá stužka, etue + Medaile Za pracovní věrnost, II. vydání, bronz, stužka_2 ks