52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 50 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo
Řád přátelství, stříbro zlacené, české granáty, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "900", VM.61, malá stužka s jedním českým granátem