52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 188

Položka 188

Nabídnout

Odhadovaná cena 1 000 Kč
Příklep 8 000 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo
Čestný titul Mistr turistiky, stříbro, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", vzácný