52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 273

Položka 273

Nabídnout

Odhadovaná cena 300 Kč
Příklep 550 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo - odznaky vojenských škol
Odznak pro absolventy vojenské akademie po roce 1960, punc. Ag 900, sign. Zukov Praha 3, I. typ, Krubl.tab.5/8 + Odznak pro absolventy vojenské akademie po roce 1960, nepunc., značeno "MK", plochý státní znak_2 ks