52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 300 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo - odznaky vojenských škol
Odznak pro absolventy vojenské akademie po roce 1960, punc. Ag 900, sign. Zukov Praha 3, I. typ, Krubl.tab.5/8 + Odznak pro absolventy vojenské akademie po roce 1960, nepunc., značeno "MK", plochý státní znak_2 ks