52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 275

Položka 275

Nabídnout

Odhadovaná cena 300 Kč
Příklep 500 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo - odznaky vojenských škol
Odznak pro absolventy vojenské akademie po roce 1960, punc. Ag 900, sign. Zukov, II. typ, Krubl.tab.5/9