52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 292

Položka 292

Nabídnout

Odhadovaná cena 2 000 Kč
Příklep 5 000 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo - odznaky vojenských škol
Odznak Školy protiletecké obrany v Olomouci-Lutíně, neznačeno, zlacený plech 44 mm, spona, Krubl. -_R!