52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 2 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo - odznaky vojenských škol
Odznak Školy protiletecké obrany v Olomouci-Lutíně, neznačeno, zlacený plech 44 mm, spona, Krubl. -_R!