52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Československo
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 1 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Československo - vojenské odznaky
Odznak pro střelce z pušky, 1928 - 1948, I. třída, masivní bronz stříbřený a zlacený (41 g), značeno státním znakem, Krubl.tab.16/4