52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Československo

Položka 302

Položka 302

Nabídnout

Odhadovaná cena 300 Kč
Příklep 550 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Československo - vojenské odznaky
Odznak pro střelce z pušky, 1928 - 1948, I. třída, plech mořený a zlacený, značeno "Z", Zukov, Krubl.tab.16/4