52. eAukce - Faleristika
Ukončeno
Faleristika - Evropa a Svět

Položka 500

Položka 500

Nabídnout

Odhadovaná cena 1 000 Kč
Příklep 6 000 Kč

Tato dražená položka již není v prodeji.

Peru
Řád Slunce, II. třída II. typ, velkodůstojník + velkokříž, bronz zlacený, smalty, značeno CASA DE MONEDA NACIONAL LIMA-PERU, Barac.86