52. eAukce - Faleristika
Faleristika - Evropa a Svět
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 1 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Peru
Řád Slunce, II. třída II. typ, velkodůstojník + velkokříž, bronz zlacený, smalty, značeno CASA DE MONEDA NACIONAL LIMA-PERU, Barac.86