115. Sálová aukce
Mince, medaile, faleristika
Faleristika - Slovensko
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 15 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Řád knížete Pribiny, V. třída s meči (Rytířský kříž), stříbro, smalty, neznačeno, puncováno "987", MJ.3.7