115. Sálová aukce
Mince, medaile, faleristika
Faleristika - Slovensko
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 60 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Řád Slovenského kříže, III. třída (Velitelský kříž), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, neznačeno, nepuncováno, původní etue se slovenským znakem, MJ.4.4