115. Sálová aukce
Mince, medaile, faleristika
Faleristika - Slovensko
Nabídnout
| Odhadovaná cena | 50 000 Kč |
| Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Řád Andreje Hlinky, I. třída, velkokříž, stříbro zlacené, smalt, značeno MK (Mincovna Kremnica, puncováno puncem a "925", řádová hvězda, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, malá stužka s miniaturou, pův. modrá kožená etue (drobně odřená), MJ.48.1