115. Saalauktion
Münzen, Medaillen, Orden
Faleristika - Slovensko
Los 659

| Schätzpreis | 100.000 Kč |
| Zuschlag |
Řád knížete Pribiny, III. třída s meči (Velitelský kříž), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MJ.3.5, původní červená etue se slovenským znakem