115. Saalauktion
Münzen, Medaillen, Orden
Faleristika - Slovensko
Los 660

| Schätzpreis | 15.000 Kč |
| Zuschlag |
Řád knížete Pribiny, V. třída s meči (Rytířský kříž), stříbro, smalty, neznačeno, puncováno "987", MJ.3.7