115. Saalauktion
Münzen, Medaillen, Orden
Faleristika - Slovensko
Los 661

| Schätzpreis | 60.000 Kč |
| Zuschlag |
Řád Slovenského kříže, III. třída (Velitelský kříž), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, neznačeno, nepuncováno, původní etue se slovenským znakem, MJ.4.4