115. Sálová aukce
Mince, medaile, faleristika
Faleristika
| Estimated price | 15,000 Kč |
Odznak pro absolventy Vojenského lékařského výzkumného a doškolovacího ústavu J. E. Purkyně, číslo 0510 (MUDr. Kubričan), stříbro, smalty, značeno ZUKOV, puncováno "925", matice značená ZUKOV PRAHA XI, podložka obecný kov značená METAL, Krubl.tab.5/7 _R!