115. Sálová aukce
Mince, medaile, faleristika
Faleristika - Slovensko
| Estimated price | 100,000 Kč |
Řád knížete Pribiny, III. třída s meči (Velitelský kříž), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MJ.3.5, původní červená etue se slovenským znakem